Wanneer de Sint-Pieterskerk van Jette een levende galerie wordt

Tijdens het toonmoment van 29/08 tot en met 01/09/2025 van 14.00 tot 22.00 uur wordt de tuin en de historische Sint-Pieterskerk van Jette getransformeerd in een levende galerie. Het zal het resultaat zijn van de verschillende, voorafgaande, workshops Land Art en Ikebana in en rond de Sint-Pieterskerk die in augustus plaatsvonden onder begeleiding van Ilse Beunen, landschapsarchitecte.

11 jaar lang verdiepte Ilse zich in Sogetsu Ikebana tijdens haar verblijf in Japan. Ze heeft intussen meer dan 30 jaar ervaring en bereikte het op één na hoogste diploma.

Dankbaar dat ik mocht deelnemen aan deze workshop Land Art & Ikebana samen met ervaren ikebanisten uit Nederland. We werkten rond het thema beweging!

Hier alvast een paar teasers, met dank aan Ben Huybrechts, Ilses’ (marketing)man en fotograaf voor de foto’s.

De natuur omarmen, één bloem, één tak per keer – Ilse Beunen over Ikebana

Praktisch:

Wanneer, wat:

  • Donderdagavond 28 augustus 2025 om 20.00 uur bloemenconcert in samenwerking met Musica Cultura Jette
  • Van vrijdagnamiddag 29 augustus tot en met maandag 1 september 2025 van 14.00 tot 22.00 uur, toonmoment in en rond de kerk

Ik kom naar het concert en ben er op zondagnamiddag 31 augustus 2025.

Waar:

Sint-Pieterskerk: Kardinaal Mercierplein 51, 1090 Jette, i.e. op wandelafstand van het station van Jette !! Surf naar Google Maps Sint-Pieterskerk in Jette.

! Jaarmarkt in Jette die dagen, verplaatsing met openbaar vervoer aangeraden…

Nieuwsbrief

Bedankt voor je inschrijving!